Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Kurumumuz dahilinde ihtiyaç duyulan pozisyonlar aşağıda listelenmektedir. Pozisyon tanımlarının üzerine tıklayarak iş tanımı ve aranan niteliklerle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

» Genel Başvuru Formu
» İşçi Başvuru Formu

Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirilmekte ve işe almayla sonuçlanmayan başvurular daha sonra oluşacak ihtiyaçlar için bilgi bankasına kaydedilmektedir.
Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Banvit A.Ş. ailesine katılmak için genel olarak yapacağınız iş başvuruları için lütfen İş Başvuru Formu'nu kullanınız.

BRF Banvit’teki kariyer fırsatlarını takip etmek ve başvurularınızı iletmek için yeni kariyer sitemizi ziyaret edin: BRF Talent

İşbu iş ilanına başvurmadan önce / işbu iş başvuru formunu doldurmadan önce http://www.banvit.com/pdf/banvit-aydinlatma-beyani.pdf linkinde bulunan “Aydınlatma Beyanını” okumanız gerekmektedir. İşbu iş ilanına başvurmanız / İşbu İş Başvuru Formunu doldurmanız durumunda bahsedilen aydınlatma beyanını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz addedilecektir.