Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları » İK Anlayışımız

Banvit, 4.300’ün üzerindeki çalışanıyla, tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek için kendine kalite ve güveni felsefe edinmiş, büyük bir “ailedir.”

İnsan kaynakları yaklaşımlarımızla 50 yıldır aile kimliğimizi korumaya özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki her geçen gün eklenen yeni üyelerimizle, aile olmanın verdiği değerlerle geleceğe hep birlikte, daha sağlam adımlarla ve güçlenerek ilerleyebiliyoruz.

Tüm iş süreçlerimizde ‘Ben’ yerine ‘Biz’demeyi ilke edinmiş çalışanlarımızla sevgi, saygı, eşitlik, güven, karşılıklı anlayış ve dayanışma çerçevesinde kalıcı rekabet üstünlüklerimizi birlikte inşa ediyor, sektörümüze bu alanda da liderlik etmekten gurur duyuyoruz.

Banvit ailesine katılacak üyelerin seçimi ve yerleştirilmesindeki temel anlayışımız ise bireylere eşit fırsat vererek doğru insanı, doğru işe yerleştirip, hem şirketimizin hem de bireyin çıkarlarını gözetmek ve böylelikle verimliliği artırabilmektir.

Banvit A.Ş. İnsan Kaynakları Stratejileri

• Kurumun hedeflerine ulaşmasına destek verecek, doğru kişileri doğru işlere yerleştirebilecek etkili işe alım yöntemleri geliştirmek,

• Yönetim ile koordinasyon içinde, kurumsal büyüme hedeflerini destekleyecek farklı kademelere göre (oryantasyon, kişisel gelişim programları, yönetici adayı programları, teknik eğitim programları gibi) yapılandırılmış eğitim/gelişim programları tasarlamak ve yönetmek,

• Performans yönetimi ile yüksek performansı özendirici sistemleri geliştirmek ve güncel tutmak,

• Çalışanların görevlerine, performanslarına ve pazara (sektöre) uygun ücret sistemleri geliştirmek ve güncel tutmak,

• Şirket hedeflerine odaklı takım halinde çalışan ve işbirliği içinde olan insan gücü oluşturmak,

• Mutlu, motivasyonu ve kalıcılık süresi yüksek insan gücü için sektöründeki en iyi çalışma ortamını geliştirmek.