Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
Üretim

Üretim » Hazır Ürün Üretimi

Çalışan nüfusun pratik ve lezzetli olduğu kadar sağlıklı ve ekonomik olan gıdalara yönelik talebinin artmasıyla birlikte gündeme gelen hazır ürünler üretimi, Banvit’te 2001 yılının Mayıs ayında başlamıştır.

Türkiye’de örnek tesisler arasında gösterilen hazır ürün tesisimizde, kesimhanelerimizden gelen piliç ve hindi etleri çeşitli üretim aşamalarından geçtikten sonra özel karıştırıcılarda, özenle seçilmiş baharatlarla harmanlanır ve şekillendirilir.

Şekillendirilen hazır ürünler sırasıyla pişirme, soğutma, gramajlama ve ambalajlama süreçlerinden geçtikten sonra paketlenerek tüketicilerimize ulaştırılmak üzere soğuk hava depolarına nakledilir ve buradan da dağıtım noktalarına aktarılır.

En güncel teknolojinin kullanıldığı ve yüksek hijyen standartlarının uygulandığı hazır ürünler tesisimizde hem taze hem de donuk ürün çeşitleri üretilmektedir.

Tesislerimizde üretilen ürünler arasında salam, sosis, sucuk gibi şarküteri ürünleri, köfteler, dönerler, kebaplar gibi pratik, schnitzel, nugget, cordon bleu gibi kaplamalı ürünler yer almaktadır