Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
Bizden Haberler

Bizden Haberler


Banvit’in 2013 yılı Faaliyet Raporu’na ABD’den büyük ödül...   
Banvit 2013 Faaliyet Raporu, Merkezi New York’ta bulunan ve tüm dünyada yatırımcı ilişkileri profesyonelleri tarafından faaliyet raporlarının Oscar’ları olarak bilinen ARC Awards’ta biri Büyük Ödül olmak üzere üç ödülle taçlandırıldı. Rapor, yarışma jürisi tarafından geleneksel olmayan faaliyet raporları arasında Best Cover Design ile Grand Award’a, Food & Consumer Packaged Goods kategorisinde ise bir Gold ve bir Silver ödüle lâyık görüldü.

28’incisi düzenlenen ARC (Annual Report Competiton) Awards’ta bu yıl 31 farklı ülkeden 2.000’in üzerinde rapor, yaratıcılık, tasarım, konsept, içerik kalitesi ve sunumu, uyumluluk, okurla kurulan iletişim, açıklık, özlülük ve farklılık gibi kriterlere göre değerlendirmeye tabi tutuldu. Yarıma jürisi, çeşitli ülkelerden gelen dünyanın saygın şirketleri ve iletişim ajanslarının üst düzey yöneticileri, CEO’ları ve Başkanları, tasarımcılar, paydaş ilişkileri profesyonelleri, analistler ve yaratıcı yönetmenlerden oluştu.

Banvit LACP’den de boş dönmedi...

Banvit’in 2013 yılı faaliyet raporu ARC dışında, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen ve sonuçları Temmuz ayında açıklanan Vision Awards yarışmasında da 5 farklı kategoride ödüle lâyık görüldü.