Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
Bizden Haberler

Bizden Haberler


"Kızlar Banvit’le Okula" Projesi’ne KSS Derneği’nden iki ayrı ödül!   
Banvit A.Ş. ve ÇYDD Bandırma Şubesi işbirliği ile sürdürülen “Kızlar Banvit’le Okula” isimli ilköğretim eğitimine kazandırma projesi, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği tarafından “Stratejik Hayırseverlik” ve “Jüri 3’üncülük” ödüllerine lâyık görüldü...

Kadir Has Üniversitesi’nde 5’incisi düzenlenen Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Pazaryeri Etkinliği’nde, Banvit’in “Kızlar Banvit’le Okula” projesi, iki ayrı ödül aldı. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Bandırma Şubesi ve Banvit işbirliği ile 2007 yılında, okula gidemeyen kız çocuklarına destek vermek amacıyla başlatılan “Kızlar Banvit’le Okula” projesi, ‘Stratejik Hayırseverlik Ödülü’nün sahibi oldu.

Ayrıca “Kızlar Banvit’le Okula” projesi Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı ve CSR Europe Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Dinler, CSR Europe Genel Direktörü Stefan Crets, Ukrayna Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı Maryna Saprykina ve İsveç Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı Marianne Bogle’den oluşan jüri tarafından, ‘Jüri 3’üncülük Ödüllü’ne de lâyık görüldü.