Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
Bizden Haberler

Bizden Haberler


Banvit, Türkiye’nin en beğenilen şirketleri arasında...   
İş ve ekonomi dergisi Capital’in 13 yıldır düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2012” araştırmasında dereceye giren şirketlere ödülleri Conrad Oteli Balo Salonunda düzenlenen bir törenle verildi.

Yapılan araştırmada Banvit olarak, Paketlenmiş Et Ürünleri Sektörü 1.’lik Ödülü’ne lâyık görüldük. Ödülümüzü, geceye katılan Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Görener aldı. Kokteyl ve yemeğin ardından başlayan törenin sunuculuğunu ise tiyatro, televizyon ve sinema dünyasının sevilen sanatçılarından Demet Tuncer yaptı. Geceye Capital ve Ekonomist dergileri yayın direktörü Rauf Ateş, gecenin ana sponsoru olan Türkiye’nin insan kaynakları çözümleri markası Adecco’nun Doğu Avrupa ve Türkiye Bölge Direktörü Tibet Eğrioğlu ile ödül alan şirket yöneticileri ve çalışanlarının da aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli gurubu katıldı.

GFK Türkiye tarafından gerçekleştirilen araştırma 500’ün üzerinde sektörden, 1.555 orta ve üst düzey yöneticinin katılımıyla yapıldı. Şirketleri zirveye taşıyan kriterler arasında “Bilgi ve teknoloji yatırımları, finansal sağlamlık, iletişim ve pazarlama yönetimi, uluslararası pazarlara entegrasyon, pazarlama ve satış stratejileri gibi konular yer aldı. Bu yıl 38 ayrı sektörden toplam 114 şirket “En Beğenilenler” listesinde yer aldı. Her sektörden üçer şirketin listeye girdiği araştırmada ayrıca sektör farkı gözetmeksizin en beğenilen 20 şirket de belirlendi.