Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
Bizden Haberler

Bizden Haberler


Dragon yarışları sona erdi   
6 yıldır düzenlenen Dragon Bot Yarışlarının bu yılki İstanbul ayağı 25-26 Mayıs tarihlerinde İstanbul Haliç Sütlüce İmrahor Parkında, festival havasında gerçekleştirildi. 64 firma ve 100 takımın yer aldığı yarışlara Banvit olarak bizler de 5. kez katıldık.

Düzenlenen yarışlarda idari ve üretim departmanlarımızda görevli 20 çalışanımızla oluşturduğumuz kürek takımımızla yer aldık. Yarışmanın ilk günü Banvit kürek takımımız en iyi ikinci dereceyi gerçekleştirerek organizasyonun ikinci günü sport kategorisinde yarışmaya hak kazandı. Ancak ikinci gün yapılan ilk yarışların ardından yeterli dereceye ulaşamayan takımımız final yarışlarına katılamadı. Kıyasıya mücadele içinde geçen yarışların ardından genel sıralama Sports Kategorisinde en iyi dereceyi Karel elde ederek birinci olurken, ikinci Avrupa Konutları, üçüncü ise İntertek oldu.

Bu yılki bot yarışlarında istediğimiz başarıyı yakalayamasak da, 2013 Dragon Festivalinden elimiz boş dönmedik ve farklı bir kategoride ödüle değer görüldük. Tanıtım ve Halkla İlişkiler Departmanımızdan Işıl Utku’nun takım davulcumuz için tasarlayıp uyguladığı kostüm, 2013 Dragon Bot Yarışları’nın “En Yaratıcı Kostüm Ödülü”ne lâyık görüldü.

Kostümlerin geri dönüşümlü ve markanın ruhuna uygun olmasına önem verildi. Kostümler, adamintown.com dergisinin moda direktörü Alexander Kokoskeriya, stil editörü Can Direkli, TCC İletişim Danışmanlığı şirketinin genel müdürü Ayşe Sarp ve Dragon Festivali organizasyon sorumlusu Tatsiana Krakovskaya tarafından değerlendirdi. En Renkli Kostüm Şovu Ödülü’nü Ak-Kim Kimya, En İyi Konsept Ödülü’nü Point Hotel-Taksim, En İyi El İşçiliği Ödülü’nü Abdi-İbrahim İlaç, En Yaratıcı Kostüm Ödülü’nü Banvit; En İyi Kurumsal Kostüm Ödülü’nü Hyundai Erk Plaza; En İyi Takım Forması Kostümü Ödülü’nü Marks&Spencer; En İyi Sosyal Sorumluluk Ödülü’nü Itelligence ve Jüri Özel Ödülü’nü Ford Otosan “Engelleri Kaldır” projesi ile aldı.