Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
Bizden Haberler

Bizden Haberler


Banvit’e “İnsana Saygı Ödülü”   
Türkiye’nin en çok tercih edilen insan kaynakları platformu Kariyer.net’in 12 yıldır devam eden ve geleneksel hale gelen “İnsana Saygı Ödülleri”, düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

Banvit olarak, 2012 yılında iş başvurusunda bulunan adaylara en hızlı ve %100 geri dönüş oranı ile “İnsana Saygı Ödülü”nü almaya lâyık görüldük. Düzenlenen törende ödülümüzü, şirketimizi temsilen geceye katılan İnsan Kaynakları Müdürümüz Şebnem Öztürk Aksoy ve İnsan Kaynakları Departmanımızdan Çiğdem Çalışkan ile Sinem Ziya teslim aldılar.

İnsan kaynakları alanındaki özenli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlenen Kariyer.net “İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan firmaların yanı sıra en çok başvuru alan ve en çok istihdam yaratan firmalar da ödül alıyor.

Ayrıca adayların seçtiği en beğenilen firma ve beğenilen iş ilanı da ödüllendiriliyor. Firmaların adayların başvurularını olumlu veya olumsuz mutlaka yanıtlamasını teşvik etmek için başlatılan “İnsana Saygı Ödülleri”, adayların iş arama süreçlerini kolaylaştırma yönünde önemli bir adım teşkil ederken, işverenlerin marka iletişimleri açısından da büyük önem taşıyor.