Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
Bizden Haberler

Bizden Haberler


Banvit, Türkiye’nin “Süper Markası” seçildi.   
Dünyada 87 ülkede düzenlenen ve iki yılda bir gerçekleştirilen Superbrands’in Türkiye bölümünün ilk etabında 1.089 marka belirlendi. İkinci etapta ise, konusunda uzman kişilerden oluşan Seçici Kurul bu sayıyı 300 markaya indirdi. 1.600 kişiyle yapılan yüz yüze görüşmeler sonucunda kısa listeye giren 300 markaya yönelik tüketici değerlendirmeleri gerçekleştirildi. Yapılan bu çalışmalar sonucunda Banvit, 2012 Süpermarkaları arasına girdi.

Superbrands Türkiye tarafından 17 Nisan 2013 tarihinde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen Onur Gecesi ile Türkiye’nin Süpermarkaları’na ödülleri verildi. Türkiye’nin Süpermarkaları arasında yer alan Banvit’in ödülünü, Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Görener aldı. "Türkiye’nin Süper Markaları" adayları arasında Banvit 2. kez yer aldı.

Ödülle ilgili duydukları mutluluğu dile getiren Görener, “Banvit olarak markamız adına aldığımız ödüller bizleri gururlandırıyor. Amacımız gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, sağladığımız istihdam, ödediğimiz vergiler ve ürettiğimiz sağlıklı gıdalar yanında çevreye, spora, eğitime, gençlere ve çocuklara, kısacası toplumumuza sağladığımız sosyal katkılarla da birlikte gelecek yıllarda da örnek gösterilen, süper markalar arasında yer almaya devam edebilmektir.” dedi.