Bizden Haberler
Ben Patron Degilim
Birlikte Elele
 
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları » Sosyal İmkanlar

Sunduğumuz ve sürekli olarak geliştirmeye gayret ettiğimiz sosyal imkanlarımızla hedefimiz; çalışanlarımızın yalnızca iş yaşamındaki beklentilerini karşılamak değil, aynı zamanda Banvit ailesine katılmakla gerçek yaşamlarında da fark yaratabilmektir.

- Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşamı desteklemek amacıyla sigarayı bırakma ödülü, başarılı performans gösteren çalışma arkadaşlarımızı teşvik etmek amacıyla dönemsel performans ödülleri verilmekte, birliktelik ve paylaşımı yaşatmak amacıyla kurum içi spor müsabakaları, çalışanlarımıza ve ailelerine yönelik kültür - doğa gezileri düzenlenmektedir.

- Balıkesir’in Erdek ilçesinde bulunan Banvit Eğitim ve Dinlenme Kampı çalışanlarımız, aileleri ve yakınlarının yararlanabilmeleri için özellikle yaz aylarında, haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

- Özel günlerin mutluluğunu paylaşabilmek için; çalışanlarımızın çocuklarına sünnet şölenleri düzenlenmekte, doğum günlerinde kitap, 23 Nisan ve 19 Mayıs’ta ise hediye çeki verilmekte, kendilerine de doğum günlerinde sinema bileti hediye edilmektedir.

- Basketbol, futbol sahaları ve kapalı spor salonu ile kampüsümüz içerisinde güncel kitaplar, klasikler, süreli yayınlar ve çeşitli ansiklopedileri içeren bir kurum kütüphanesi yer almaktadır.

- Sağlık ve hayat sigortaları ile servis ve yemek hizmetleri, Banvit çalışanlarına sunulan diğer olanaklar arasında bulunmaktadır.